O projektu

KAŠTIEĽ BOCIAN

O PROJEKTU

Zámeček Bocian je jednopatrová budova, původně obklopená parkem. Zámek je zastřešen mansardovou střechou a jeho vchod je orientován na jih. Součástí zachovalého zámeckého areálu je i hospodářský dvůr. Původní renesanční zámek nechal postavit Gašpar Paluďaj (Palugyay) na přelomu 16. a 17. století vedle zámku svého bratra Františka. První zmínka o této stavbě pochází z roku 1604.

Projekt Rezidence Kaštieľ Bocian zahrnuje asanaci stávajícího hotelu Bocian a následnou výstavbu nového bytového domu. Součástí areálu jsou také stávající budovy, a to zámeček a sýpka, které jsou zapsány na seznamu kulturních památek a v minulosti sloužily jako restaurační zařízení stávajícího hotelu. Ty budou kompletně zrekonstruovány. Na místě bývalého hotelu a v areálu historického zámečku vznikne luxusní samostatně stojící novostavba se 4 podlažími ve tvaru písmene U a majestátní střešní terasou.

Dalším unikátem bude vytvoření exkluzivního vinného sklepa Palugyay v budově sýpky, která byla součástí areálu šlechtického sídla rodiny Palugyay (Palúcky). V 19. století se vína Palugyay dostávala k panovníkům v různých částech světa. Oblíbená byla například v Číně, Japonsku a Mexiku. Vinný sklep vám poskytne potřebné soukromí a prostor pro nerušenou relaxaci a odpočinek. Vychutnejte si kvalitní doutníky spolu s vynikajícím vínem nebo noblesní atmosféru honosných interiérů, které vám dodají pocit, že jste součástí historie tohoto výjimečného šlechtického sídla. Najdete zde přesně to, co hledáte v nejexkluzivnějších soukromých klubech na světě.

V budově této kulturní památky se bude nacházet také nová Galerie Bocian s velkým společenským sálem, který bude sloužit nejen pro vernisáže a výstavy významných slovenských i zahraničních umělců, ale také pro vaše soukromé akce, obchodní jednání a soukromé společenské události, jako jsou recepce, oslavy nebo svatby. Apartmány, vinný sklep a šlechtické sídlo v jednom komplexu dělají z projektu Bocian skutečný unikát, který nikde jinde na Slovensku nenajdete. I proto je tento projekt vhodnou investiční příležitostí.

WELLNESS

Finská a parní sauna, vířivka s masážními tryskami a ochlazovací bazén.

BAZÉN

10 metrů dlouhý bazén s protiproudem orientovaný do vnitřního atria.

FITNESS CENTRUM

Tréninkový prostor s moderním vybavením.

LUXUSNÍ VINNÝ SKLEP A NOVÁ GALERIE

Vinný sklep pro uzavřenou společnost zaměřený na tradiční značku vína Palugyay a nová galerie vhodná pro koncerty, výstavy, vernisáže a soukromé akce s uzavřenou společností.

99 PARKOVACÍCH MÍST

Podzemní a venkovní parkoviště včetně 20 parkovacích míst s elektrickými nabíjecími stanicemi.

99 APARTMÁNŮ RŮZNÝCH VELIKOSTÍ

50 jednopokojových apartmánů a 49 dvoupokojových apartmánů s výhledem na okolní hory nebo zámek.

CÍL PROJEKTU

Cílem projektu je poskytnout jedinečný a bezstarostný prostor pro bydlení a relaxaci v jednom z nejkrásnějších slovenských regionů, který splní očekávání a požadavky i těch nejnáročnějších klientů, a zároveň bude jedinou rezidencí svého druhu na Slovensku.

Navíc se o vaši novou nemovitost postaráme i v době vaší nepřítomnosti. Apartmán můžete zahrnout do hotelového programu. Bez vaší přímé účasti se postaráme o pořádek v bytě i v celé rezidenci, úpravu terénu a celoroční údržbu. V rámci programu bude váš apartmán také pronajímán hostům. Obsazení apartmánů pro vás bude spravedlivé a bezstarostné. Kromě výnosu z investice tak získáte pravidelný pasivní příjem z pronájmu svého bytu, který je součástí komplexu s exkluzivní galerií a luxusním vinným sklepem se světoznámým vínem Palugay. Staňte se součástí historie tohoto jedinečného místa a žijte v areálu šlechtického sídla.

    KONTAKT

    Staňte se součástí projektu, který nikde jinde na Slovensku nenajdete a užijte si netradiční kombinaci tajuplné historie a úchvatného luxusu v bezprostřední blízkosti hor a termálních pramenů v jednom z nejkrásnějších regionů Slovenska.