Developer

KAŠTIEĽ BOCIAN

O INVESTOROVI

NELLY Consulting je slovenská developerská společnost, která působí na trhu více než 15 let. Na Slovensku realizuje unikátní projekty, které pomáhají klientům investovat do lepší budoucnosti, příjemnějšího bydlení a pohodlnějšího života. Do každého projektu vkládá jejich dlouholeté zkušenosti s výstavbou bytů, bytových domů a rodinných domů. Mají za sebou řadu úspěšných implementací, které i nadále slouží svým uživatelům.

KVALITA A SPOLEHLIVOST

NELLY Consulting spolupracuje pouze s dodavateli nejvyšší kvality, používají odolné a osvědčené materiály a neustále se technologicky vyvíjí. Flexibilita, spolehlivost a fér přístup jsou klíčem k dlouhodobé spokojenosti všech klientů.

EKOLOGICKÉ PROJEKTY

Důraz je kladen i na environmentální udržitelnost, která se projevuje v ařadě energeticky úsporných opatřeních v použitých materiálech a technologických řešeních. Dbají na životní prostředí a život obklopený zdravou a čistou přírodou.

INTELIGENTNÍ ROZVOJ NEMOVITOSTÍ

NELLY Consulting vybírá místa s ohledem na potřeby klientů a s velkou dávku citu a respektu je přizpůsobí stávajícímu prostředí. Budují moderní města a čtvrti s dobrou sociální vybaveností a kvalitní dopravní infrastrukturou.

PROJEKTY NELLY CONSULTING

Společnost Nelly Consulting postavila několik bytových domů Fatrapark v Hrabovské dolině u Ružomberoku, které mají celkem 159 bytů. Projekt Fatrapark 2 se nachází v bezprostřední blízkosti jezera, lanového centra Tarzánia a lyžařského střediska Malinô Brdo, které lyžařům nabízí 12 km sjezdovek. Společnost se také podílela na kompletním řízení projektu výstavby 238 nových apartmánů v hotelu Aquamarine **** GINO PARADISE v Bešeňové.

Ve Veľké Lomnici společnost postavila unikátní Tatragolf **** Mountain Resort (352 apartmánů), který je největším apartmánovým komplexem na Slovensku a pojme až 900 osob. K dispozici jsou prostorné rodinné apartmány s vlastní kuchyňkou a dětská hřiště. Moderní apartmánový resort se nachází v těsné blízkosti Vysokých Tater a známého 27-jamkového golfového hřiště Black Stork. Nabízí široké možnosti relaxace, sportu a zábavy.

Nelly Consulting v současné době připravuje výstavbu projektu City Park (58 moderních bytů), úspěšně realizuje projekt Orion Ružomberok (153 bytů), Malé Tatry v Ružomberku (21 bytových jednotek) nebo projekt Rezidencia na Grunte v Bratislavě (prostorné a moderní rodinné domy).